XTicaret ÜyelikXTicaret Üyelik, 
XTicaret, e-kitap ve yazılım gibi, dijital ortamlarda kullanılabilecek benzer ürünlerin satış ve pazarlamasının gerçekleştirildiği, ülkemizdeki ilk ve tek internet platformudur. Ürün Sahiplerine ve Satış Ortaklarına yani Affiliatelere hizmet vermektedir.

XTicaret üyesi olduğunuzda, ürün portföyünde bulunan tüm ürünlere satış ortağı olup satış yapmaya başlayabilirsiniz. Yapacağınız her bir üründen %30-% 75 arası kâr alabilirsiniz. Komisyonlar ürün sahipleri tarafından belirlenmektedir.

 XTicaret'e üye olduğunuzda, satışı yükselen ürünleri ve yeni eklenen ürünleri Xticaret web sitesi üzerinde sizler için hazırlanan listelerden kolayca izleyebilirsiniz. Bu şekilde, kendinize ait bir ürün grubu oluşturarak kısa sürede yüksek gelir hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

XTicaret'e Ürün Sahibi olarak da kayıt olabilirsiniz. XTicaret üyeliğiniz aracılığı ile yüzlerce Satış Ortağının (Affiliate) ürününüzü satmasını sağlayabilirsiniz. Reklam, pazarlama, personel masrafları yapmadan ve daha az zaman harcayarak satış hedeflerinize daha kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Hem XTicarete Satış Ortağı olarak hem de X Ticarette Ürün Sahibi olarak gelirinizi artırabilirsiniz. Bir haftada binlerce TL kazanma olanağı sunan XTicarete çok kısa bir sürede kayıt olabilirsiniz.

 Üye olduktan sonra, XTicaret Kategorilerden ürün seçerek satış yapmaya veya bir ürün sahibi iseniz ürününüzü sisteme ekleyerek satışının yapılmasına başlayabilirsiniz. XTicaret üyelik işleminin hemen ardından istediğiniz sayıda ürüne Satış Ortağı olabilirsiniz.

XTicaret hizmeti XNetwork ile de kazancınıza kazanç ekleyebilirsiniz. XTicaret üyeliğinizle size sunulacak X Network sistemi sayesinde, sizin aracılığınızla yapılacak her XTicaret üyeliğinden katlamalı olarak artacak bir gelir elde edebilirsiniz.

 XTicaret, üye olduğunuzda otomatik olarak size bağlı üyeler de getirecektir. XTicarete Üye Ol Kazanmaya Başla! XTicaret ailesine, ilk üyelik sırasında 'tek seferlik' ödeyeceğiniz 20 TL' lik düşük bir kayıt ücreti ile hemen katılabilir ve gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. (XNetwork üyeliği 150 TL' dir, bu üyelik ile hem satış ortaklığından hem de xnetwork hizmetlerinden faydalanabilirsiniz).

xticaret üyelik
Xticarete üye ol


Hem XTicarete Satış Ortağı olarak hem de X Ticarette Ürün Sahibi olarak kazancınızı yükseltmek için tıklayın