Musa Erdoğmuş Kimdir

Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünü bitiren Musa Erdoğmuş, mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesiınde MBA yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

İş hayatına , eğitiminin bitimi paralelinde haberleşme konusunda hizmet veren kurumsal bir firmada ARGE mühendisi olarak başlamış ve bu deneyim sonrası 2002 yılında kendi şirketini açarak güvenlik yazılımları ve e-ticaret konusunda hizmet vermiştir. Bu süreç içerisinde dijital pazarlama hakkında daha detaylı çalışmalara başlamış ve kendini bu alanda geliştirmiş.

Musa Erdoğmuş bu deneyimlerini ve bilgi birikimini satış ortaklığı (Affiliate Marketing) konusuna yoğunlaştırarak 2009 yılında Google Kazançları kitabını yazmış ve Türkiye yi ilk defa satış ortaklığı sistemi ile tanıştırmıştır.

Bütün internet kullanıcılarına, internetin sadece bir sosyal paylaşım alanı olmadığını bu dijital mecrayı satış odaklı değerlendirebileceklerini ve dijital pazarlama metotları ve teknolojilerini kullanarak gerçek bir gelir modeli oluşturabileceklerini gösterebilmek için 2010 yılında Dijital Kazançlar seminerlerini vermeye başlamıştır.

Dijital performans pazarlama başlığı altına, Lead generation, CPA, CPM, CPC, SEO, arama motoru pazarlaması ve behavioral targeting konularında hizmet veren Türkiye nin ilk satış ortaklığı havuzu olan Xticaretin kurucu ortağı ve herkes kendi e-ticaret sitesinin sahibi olacakı misyonu ile Dünyada bir ilk olan ve affiliate netwok ünün temel taşı olacak XDükkan modelininde mimarıdır.
Musa Erdoğmuşun Dijital Kazançlar seminerine katılmak için tıklayın
Musa Erdoğmuş Google kazançları kitabını incelemek için tıklayın

1 yorum:

  1. Musa erdoğmuşun google kazançları ile bu işi öğrendim ve artık internet benim geçim kaynağım musa erdoğmuşa ve kurduğu xticarete ne kadar teşekkür etsem azdır

    YanıtlaSil